waltrovka
360

Kontaktní formulář

 

Vyplněním a odesláním formuláře poskytujete společnosti Penta Real Estate, s.r.o. (IČO: 035 90 534) a dalším společnostem ze Skupiny PENTA (dále jen „Správci“ nebo kterýkoli z nich jednotlivě jako „Správce“), jejichž hlavní podnikatelskou činností je participace na přípravě a realizaci developerských projektů na území České republiky včetně poskytování souvisejících výrobků a služeb (dále jen „Činnost“) své osobní údaje, které budou dále zpracovávány za podmínek a v souladu s „Obecným souhrnem informací o zpracování osobních údajů“ (dále jen „Dokument“) vydaným Správci. Dokument je dostupný zde. Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil/a s Dokumentem.

* Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů (v rozsahu formuláře) za účelem přímého marketingu Činnosti Správců, zejména se zasíláním obchodních sdělení (newsletter, apod.). Udělením tohoto souhlasu potvrzuji, že jsem se seznámil/a s Dokumentem a s informacemi o zpracování osobních údajů za účelem marketingu, které jsou dostupné zde.

Vyplněním a odesláním formuláře činím nezávaznou poptávku k zaslání bližších informací o předmětu poptávky a neprovádím jakoukoliv předrezervaci či rezervaci vybrané bytové jednotky, nebytové jednotky či rodinného domu. Poptání bližších informací nezavazuje mne ani jakoukoliv jinou osobu k podpisu jakékoliv smlouvy, ani mi nezakládá právo požadovat uzavření jakékoliv smlouvy, zejména rezervační smlouvy, budoucí kupní smlouvy či kupní smlouvy. Beru na vědomí a souhlasím s tím, že tzv. předrezervace (tj. nezávazná rezervace s platností 5 dní) není platně uskutečněna do doby, než mi prodejce písemně nebo emailem potvrdí, že předrezervaci učinil. Za účelem závazné rezervace je nutná osobní schůzka s prodejcem a uzavření písemné rezervační smlouvy.

HYPOASISTENT

HYPOASISTENT spolupracuje se všemi největšími bankami, a je tak schopen představit celou aktuální nabídku hypotečních produktů. Poradí s výběrem typu úrokové sazby a pomůže s kompletací dokumentů, ve spolupráci s námi zajistí dokumentaci k Vašemu bytu či domu, komunikaci s katastrem i bankou. K rychlému orientačnímu výpočtu aktuálních sazeb Vám poslouží hypoteční kalkulačka umístěná na webových stránkách www.hypoasistent.cz.
HYPOASISTENT Vám diskrétně poradí a připraví kalkulaci hypotéky v jakékoliv bance.


[pages/hypoasistent_logo_small.jpg]

Klientská linka: +420 608 444 080
Tel.: +420 222 982 557
www.hypoasistent.cz

Viktor Marada
Mobil: +420 739 329 449
Email: maradahypoasistent.cz

Věra Mášková
Mobil: +420 775 249 820
Email: maskovahypoasistent.cz

Prodejní centrum byty a rodinné domy

Florentinum

Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1
Tel: 800 555 995
E-mail: waltrovkapentarealestate.com

Pronájem kanceláří

Miloš Kocián

Mobil: +420 737 205 563
Email: kocianpentarealestate.com

Michaela Panošová

Mobil: +420 702 202 958
Email: panosovapentarealestate.com