waltrovka
360
Vyberte dům
Bytový dům Rodinné domy
Bytů / Domů / Volných
Vyprodáno
Dokončení
Vyberte podlaží
Domu
flat_img
Byt č. Dům č. AT - Vzorový byt Volný Předrezervovaný Prodaný
Dispozice AT Plocha m2 Cena {{gv.cz ? 'Kč' : 'CZK'}}
Vyberte byt v podlaží
Vyberte rodinný dům
Byt č. Dům č. Volný Předrezervovaný Prodaný Dispozice AT Plocha m2 Cena {{gv.cz ? 'Kč' : 'CZK'}}
severka
Filtrace
Zobrazeno bytů z domů z
Budova
Podlaží
Dispozice
Číslo bytu Číslo domu Budova Podlaží Orientace Dispozice
****
Užitná plocha
(m2)
Balkon/Terasa
(m2)
Předzahrádka (m2) Pozemek (m2) Cena v Kč
(vč. DPH)**
Termín
dokončení
Stav
***
Karta bytu
PDF
Karta domu
PDF
Galerie Poptat
* AT volný předrezervovaný vzorový byt

Této filtraci neodpovídá žádný dostupný byt.

* Developer tímto upozorňuje, že byt může mít vlastnosti odlišné od standardní bytové jednotky, zejména (nikoliv však výlučně) v oblasti slunečního osvitu a oslunění.

** Uvedené ceny bytů neobsahují ceny parkovacích stání a sklepů (bližší informace poskytne na vyžádání prodejce). Ceník je platný do vydání nového ceníku, přičemž prodejce si vyhrazuje právo tento ceník kdykoliv změnit, a to až do uzavření závazné písemné rezervační smlouvy se zájemcem.

*** Předrezervace je nezávazná rezervace s platností na 5 dnů. Předrezervace není platná, dokud prodejce zájemci písemně nebo emailem nepotvrdí, že předrezervaci učinil.

**** AT - ateliér (obytná nebytová jednotka bez možnosti přihlášení k trvalému pobytu avšak s možností odpočtu DPH)

* The developer hereby wishes to inform you that an apartment may have properties that are different from a standard housing unit, including (but not limited to) the amount of sunlight and sunshine exposure.

** Prices given do not include parking space or cellar storage room price (further information is available on request from the seller). The price list remains valid until an updated price list is published. The seller reserves the right to alter the price list at any time before entering into a binding reservation agreement with a potential buyer.

*** an initial reservation is a non-binding reservation valid for 5 days. Initial reservation is not valid until the seller sends an acknowledgement to a potential buyer in writing or by email to confirm that an initial reservation is affected.

**** AT - 'ateliér' (a livable non-residential unit where you cannot apply for permanent residence, but which is VAT-deductable)

* Ceník je platný do vydání nového ceníku, přičemž prodejce si vyhrazuje právo tento ceník kdykoliv změnit, a to až do uzavření závazné písemné rezervační smlouvy se zájemcem.

** Předrezervace je nezávazná rezervace s platností na 5 dnů. Předrezervace není platná, dokud prodejce zájemci písemně nebo emailem nepotvrdí, že předrezervaci učinil.

* The price list is valid until a new price list is published. The seller reserves the right to alter this price list at any time before entering into a binding reservation agreement with a potential buyer.

** an initial reservation is a non-binding reservation valid for 5 days. Initial reservation is not valid until the seller sends an acknowledgement to a potential buyer in writing or by email to confirm that an initial reservation is affected.

SALES CENTRE FOR APARTMENTS AND HOUSES

Florentinum

Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Prague 1
Phone: +420 800 555 995
E-mail: waltrovkapentarealestate.com

RENTAL OF OFFICES

Lenka Preslová

Mobile: +420 739 247 540
Email: preslovapentarealestate.com

Miloš Kocián

Mobile: +420 737 205 563
Email: kocianpentarealestate.com