Zavřít

OBCHODNÍ JEDNOTKY V BYTOVÝCH DOMECH A1–A2

Nabízíme k pronájmu na 5 let a následnému odkupu obchodní jednotky v prvním nadzemním podlaží bytového domu A1 a A2, orientované do hlavního náměstí (jih, západ). Jedná se o 5 až 9 obchodních jednotek o velikosti 26 až 51 m2. Sousední jednotky je možné po dohodě spojovat a vytvořit tak větší obchodní prostor, případně některé lze naopak rozdělit.

NABÍDKA OBCHODNÍCH JEDNOTEK KE STAŽENÍ PDF

Nájemce si samostatně a na vlastní náklady zajišťuje zpracování architektonického návrhu, projektu i vlastní provedení dokončovacích prací a zprovoznění prostor. Developer poskytne nutné podklady sloužící ke zpracování návrhu a projektu dokončení prostor, a na vyžádání také poskytuje nezbytné technické konzultace související s realizací a provozem jednotky. Stavební povolení na dokončení obchodní jednotky a následnou kolaudaci zajišťuje nájemce samostatně a na vlastní náklady, avšak pod supervizí developera.

Termín dokončení projektu:
3/2017

Pro aktuální nabídku obchodních jednotek a detailní informace ohledně podmínek a postupu transakce kontaktujte, prosím, naše oddělení leasingu, paní Lenku Preslovou, na telefonu 739 247 540 nebo e-mailem na adrese preslova@pentainvestments.com.