WALTROVKA

Waltrovka je projekt společnosti Penta, jehož cílem je revitalizovat rozlehlé území v pražských Jinonicích v místech bývalé továrny Walter Motors. Postupně zde vzniká více než 650 bytů v pěti až sedmi podlažních budovách a 50 rodinných řadových domů. Dále pak nové administrativní budovy, obchody a rozsáhlý park o rozloze cca 2ha. Hlavní ambicí je vytvořit novou moderní čtvrť a nabídnout veškerý komfort a služby jejím obyvatelům. To vše přímo na metru B. První majitelé bytů a rodinných domů se stěhovali již začátkem roku 2017.

DŮM E1

KOMFORT SE SLUNCEM

Šestipodlažní bytový dům v západní části areálu uzavírá celou lokalitu ze severu a přináší nečekaný klid s malou privátní zahradou. Byty ve standardu ELEGANCE nabídnou dostatek slunce a příjemné jižní i západní výhledy. Bytům náleží prostorné balkony s celodenním sluníčkem vyzývající k relaxaci a odpočinku. Větší byty v horních patrech navíc potěší i ty, kteří hledají prostorné byd­lení. Jde tak o skvělý tip pro zájemce o kvalitní bydlení za atraktivní cenu.

DOMY E2-9

RELAXUJTE V KLIDU A POHODLÍ

Prostorné čtyřpodlažní bytové domy E2–9 představí vůbec poprvé provedení ve vysokém standardu PREMIUM. Užijte si vzdušnou zástavbu s uzavřenou zahradou a klidným vnitro­blokem. Domy projektované přední architek­tonickou kanceláří CASUA jsou budované v nadstandardních rozestupech, jednotlivé byty disponují velkými zahradami i krytými balkony s terasami a velkými okny. Interiéry představí dřevěné podlahy či lakované interiérové dveře a velkoformátové obklady i dlažby. Zájemce o opravdový luxus a letní relaxaci na čerstvém vzduchu potěší pergoly v nejvyšších podlažích.

DŮM A4

NOVÉ BYTY V NOVÉM STYLU

Bytový dům navržený slovinským ateliérem Arhitektura Krušec uzavírá nově vznikající náměstí ze severu a svým tvarem dotváří kompaktní celek s okolními budovami. Jeho jedinečná architektura je podtržena moderní fasádou a velkými okny. Základnou bytového domu, je třípatrová podnož nabízející obchodní jednotky a menší byty s výhledem na nové náměstí či do vnitrobloku. Ve dvou sedmipatrových věžích jsou umístěny větší byty pro rodinné bydlení s lodžiemi a balkony. Všechny byty budou vybaveny ve vysokém standardu ELEGANCE.

DOMY A1, A2, A3

IDEÁLNÍ STARTOVACÍ BYDLENÍ

Uzavřený komplex tří budov s vlastním vnitroblokem, který přirozeně ukončuje centrální náměstí REZIDENCE WALTROVKA. Ze sedmipatrových budov je impozantní výhled na nově vznikající lokalitu, stejně jako na celou Prahu. Každý byt má svůj balkon, předzahrádku nebo terasu. Domy mají podzemní parking a dostatečné množství sklepů. Bydlení ve standardu MODERN je ideální pro singles, mladé páry a začínající rodiny. Nachází se jen pár kroků od veškerého dění a stanice metra Jinonice – ideálního spojení se životem metropole.

DOMY B

EXKLUZIVNÍ SOUKROMÍ PRO NÁROČNÉ

Komfortní bytové domy s maximálně dvaceti byty, vlastním parkingem a sklepy v podzemním podlaží. Architektonicky zdařilé fasády dodávají budovám moderní vzhled. Velké byty ve vysokém standardu ELEGANCE mají prostorné lodžie, které poskytují svým obyvatelům požadované soukromí. Domy s vlastním uzavřeným vnitroblokem plným zeleně, místem pro odpočinek a posezení, jsou umístěny přímo na okraji nově vznikajícího parku. Exkluzivní byty jsou určené pro náročné klienty, kteří chtějí žít v prostorném bytě s vysokým standardem.

ŘADOVÉ RODINNÉ DOMY

BEZKONKURENČNÍ NABÍDKA

Třicet čtyři moderních řadových rodinných domů orientovaných na jih, umístěných v srdci Waltrovky a s privátními zahradami je realizováno v nejvyšším standardu PREMIUM. Jen těžko byste hledali konkurenci jedné z posledních lokalit rodinných domů postavených přímo na metru a jen pár minut od centra města. Kvalitně architektonicky ztvárněné domy lákají všechny, kteří se v minulosti rozhodli bydlet za Prahou, ale nyní přemýšlejí o změně. Zateplené fasády, podlahové topení, dřevěná okna, luxusní koupelny a lakované dveře, to jsou důvody, proč se tady budete cítit jako doma.