Služby, obchody, restaurace

DOKONALÉ SLUŽBY, KOMFORT A POHODLÍ, STAČÍ POUHÝCH PÁR KROKŮ

Výrazné, prosklené budovy hned u Radlické ulice evokují vrtuli leteckého motoru – jeden ze symbolů „původní Waltrovky“. Současně působí jako přirozený maják a navigační bod pro všechny návštěvníky REZIDENCE WALTROVKA. Do nich umístíme vybrané restaurace a kavárny, stejně jako širokou nabídku obchodů a služeb. Budoucí majitelé bytů a domů si tak mohou nakoupit i obstarat vše potřebné na dohled od domova. Květinářství, lékárna, kadeřník, pekárna… to vše připravujeme v přízemí budov na pěších zónách. K dispozici jsou však také blízká obchodní centra na Smíchově nebo v Nových Butovicích.

ŠIROKÁ NABÍDKA OBCHODŮ A SLUŽEB

Pro budoucí majitele bytů a rodinných domů jsme nachystali širokou nabídku obchodů a služeb, které jsou přímo součástí areálu Waltrovka. Všichni obyvatelé i návštěvníci se mohou těšit na služby kaváren a restaurací nebo třeba pekárny, lékárny či květinářství.

OBCHODNÍ CENTRA NA DOSAH RUKY

Autem nebo metrem jste za chvíli v obchodním centru na Smíchově, v Galerii Butovice nebo OC Metropole ve Zličíně. Stanice metra B - Jinonice je vzdálená pouhé 3 minuty chůze od Waltrovky.