Příroda, park, sport

PŘÍJEMNÁ ATMOSFÉRA ZELENĚ, RELAX A SKVĚLÉ MOŽNOSTI PRO VÁŠ VOLNÝ ČAS

Všechny domy REZIDENCE WALTROVKA jen málo převyšují koruny stromů ve zcela novém rozlehlém parku. Ten je zeleným srdcem celého areálu. Komunikace stíní stromořadí, všude je dostatek společného prostoru i nezbytného soukromí pro stálé obyvatele nové čtvrti. Během pár minut máte na dosah přírodní parky Prokopské údolí nebo Vidoule, stejně jako místa určená pro sport či relaxaci: golfové hřiště v Motole, sportovní halu Motorlet, plavecký bazén, tenisové a squashové kurty na Cibulce či fitness a wellness centrum Holmes Place na Smíchově. Oblíbený je také sportovně-zábavní areál Greyhound Park Motol nebo cyklostezky podél Vltavy.

PLAVECKÝ BAZÉN A SPORTOVNÍ AREÁL

Plavecký bazén a víceúčelový sportovní areál SK Motorlet Praha se nachází přímo na trase metra B, stanice Radlická, doslova pár minut od REZIDENCE WALTROVKA. V areálu je k dispozici návštěvníkům také vlastní parkoviště. Celý komplex je umístěn do příjemné zeleně, kterou tvoří velká zahrada s opalovacími plochami, letní terasou pro občerstvení a hlavně venkovním nerezovým bazénkem s masážním chrličem a masážním roštem na dně bazénu. Součástí tohoto sportovního areálu jsou i služby fitness, wellness a rehabilitace.

FITNESS & WELLNESS

Holmes Place na Smíchově patří do sítě luxusních fitness a wellness klubů. Zde můžete najít relaxaci pro vaše tělo i duši. Centrum poskytuje nejrůznější sportovní lekce, například squash, indoor cycling, bodystyling, aqua pro těhotné, power jóga ale i mnohé další. Nabízí také bohaté služby – od osobního trenéra až po výživové poradenství nebo zen studio s masážemi. Nechte se inspirovat.

PROKOPSKÉ A DALEJSKÉ ÚDOLÍ

Přírodní rezervace Prokopské údolí zaujímá území mezi Jinonicemi a Zlíchovem - obě strany Prokopského údolí včetně vrchu Děvína a okolních kopců zvaných Dívčí hrady. Rezervace je součástí Přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí.

Nebaví vás procházky podél silnic v zástavbě domů? Právě pro vás jsou jako stvořené procházky úchvatným údolím Dalejského potoka. Místo, které protíná naučná stezka, patří mezi vyhledávané lokality díky přírodním úkazům a zajímavostem. Kromě jezírek, lomů, a skalních výběžků, nabízí údolí útočiště k odpočinku a relaxaci. K dětským hrám zde vybízejí nejrůznější atrakce – pískoviště, skluzavky, prolézačky. Nemusíte se tak obávat, že by se děti během procházky nudily.

CYKLOSTEZKY V OKOLÍ

Také milovníci jízdy na kole si přijdou v okolní přírodě Prokopského údolí na své. Ti pak mohou navázat na cyklostezky vedoucí okolo Vltavy ven z města.

SPORTOVNÍ AREÁLY

Sportovní areál Tenis Cibulka najdete v klidném prostředí Prahy 5-Košířích. Můžete si tady zahrát tenis, badminton, fotbal, nohejbal, ping-pong. Děti ocení především hřiště s trampolínou a malou zoo, které vévodí prasátko Minnie. Hledáte-li klidné, intimnější tenisové prostředí, navštivte sportovní areál na Šmukýřce s venkovními tenisovými kurty. V zimní sezóně je k dispozici přetlakové tenisová hala. Pro dospělé i děti nabízí různorodé sportovní vyžití také Squashpark Cibulka.

GOLF

Kdo by se rád seznámil se skutečným golfem, na toho čekají v Golf Club Praha, tedy na golfovém hřišti v motolském lesoparku. Pod dohledem zkušených trenérů si tady může zahrát celá rodina.

BOWLING

Díky výhodné poloze REZIDENCE WALTROVKA můžete využít možností sportovních aktivit v širkém okolí. Ať už je to fitness, wellness, sporty v nedalekých sportovních areálech nebo golf či bowling. V Galerii Butovice se s přáteli pobavíte v bowlingovém centru Bowling Praha.