Dopravní dostupnost

MÍSTO NABÍZÍ KLIDNÉ ZÁZEMÍ A ZÁROVEŇ RYCHLÝ PŘÍSTUP DO CENTRA PRAHY

REZIDENCE WALTROVKA zaručuje vynikající dopravní spojení. Stanice metra B - Jinonice je vzdálená jen 3 minuty chůze od Waltrovky. Z autobusové zastávky vede spojení směrem na Anděl nebo na Dejvickou. Kousek od Waltrovky je vlaková zastávka Jinonice a pod kopcem leží Smíchovské nádraží. Rozvadovská výpadovka je doslova za rohem, na ruzyňském Letiště Václava Havla jste za 20 minut. Pár minut jízdy autem či autobusem je nemocnice v Motole nebo obchodní centrum na Smíchově či Galerie Butovice.

STANICE METRA JEN 3 MINUTY

Stanice metra B - Jinonice je vzdálená jen 3 minuty chůze od Waltrovky. Směrem do centra to metrem trvá 5 minut na stanici Anděl a 10 minut na Můstek. Na konečnou stanici Zličín je to také 10 minut.

SKVĚLÁ DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

Rozvadovská výpadovka je doslova za rohem. Pár minut jízdy autem či autobusem leží nemocnice v Motole, na druhou stranu pak klinika na Malvazinkách. Autem nebo metrem jste také za pár minut v obchodním centru na Smíchově nebo v Galerii Butovice.

AUTOBUSOVÉ SPOJENÍ

Přímo od stanice metra B - Jinonice nebo z autobusové zastávky U Waltrovky vede autobusové spojení. Buď směrem k obchodnímu centru Anděl na zastávku Na Knížecí, anebo druhým směrem k Novým Butovicím nebo přes Strahov až na stanici metra A – Dejvickou.

VLAKOVÉ SPOJENÍ

Kousek od Waltrovky je vlaková zastávka Jinonice. Pod kopcem leží Smíchovské nádraží, které čeká v blízké době modernizace. Stane se pak hlavní přestupní stanicí pro cestující přijíždějící do hlavního města ze západního okolí Prahy – a také nástupním bodem pro cestu „ven z města“.